Červencové výsledky signálů

Máme za sebou necelý měsíc, kdy jsme zpoplatnili náš telegramový kanál Marketbross VIP signals, ve kterém předplatitelům chodí konkrétní signály, analýzy a důležité zprávy, které hýbou trhem. V tomto článku se podíváme na to, jak to v kanálu vypadá, co tam například chodí a v jakém formátu a hlavně na to jaké to má výsledky.

Signály

Jsou to konkrétní vstupy, kde máte jasnou cenu (v drtivé většině vstup za market), jasný Stop Loss a jeden jasný Take Profit. Signály jsou dílem mezinárodního analyticko-traderského týmu, který máme vyzkoušený více jak 2 roky na vlastních účtech. Samozřejmě to není jenom o vstupu do obchodu, ale ke každému obchodu se posílají up-daty typu posun SL na bod vstupu, zavřít obchod apod. Pro lepší představu přikládáme screen z kanálu.

Analýzy

Jsou technicky rozebrané grafy instrumentů, kde vidíme slušnou příležitost k realizaci dodatečných zisků. Slouží zejména pro ty, kteří se chtějí v grafech více orientovat samostatněji. Naše analýzy jsou nejčastěji opřeny o základní principy technické analýzy a zajímavé cenové formace. Znovu přikládáme screen pro představu.

Hot news – fundament

Informujeme o důležitých fundamentálních zprávách či „hot news“, které mají sílu hýbat s trhy. Servírujeme klasický denní kalendář nebo přikládáme novinky ze světa finančních trhů.

Výsledky signálů

Zde jsou červencové statistiky z našeho účtu auditovány přes myfxbook.com i vypsány jednotlivé obchody. Snažíme se o maximální transparentnost a věříme, že nás pravě to odliší od zbytku podobných služeb.

Komentáře